W jaki sposób przeobrazić pomieszczenie kuchenne w stylu rustykalnym w bezpieczną oazę.

Posted on 16/03/2022 7:34am

Żywiołowe tempo życia powoduje, że w swoich mieszkaniach poszukujemy spokoju. Wnętrze mieszkania powinno być miejscem relaksu i azylem, w którym będziemy się dobrze czuć. Każdy dom ma swoje centralne miejsce domowego życia. W większości to właśnie aneks kuchenny jest sercem domu.
Jadalnia
Author: Wendy Harman
Source: http://www.flickr.com
To enklawa, gdzie nie tylko gotujemy, spożywamy wspólnie posiłki , ale dyskutujemy i zazwyczaj podejmujemy ważne decyzje. Drewniany dom, zaaranżowany na ludową nutę z użyciem dużej ilości drewna, wpływa na bezpieczny, pełen spokoju i przyjazny nastrój. Interesujący artykuł na ten temat: .

Często wywołuje wspomnienia ciepłych miesięcy przebytych u babci na wsi. Wnętrza w stylu wiejskim to odtworzenie klimatu wiejskich domów pełnych ciepłych barw i drewna . O urokliwości wnętrza rustykalnego decydują nastrojowe przedmioty, wyroby artystów ludowych: gliniane i drewniane naczynia, wiklinowe koszyczki, szydełkowe serwetki i zazdrostki. Na podłodze z drewna , ręcznie wykonany, nieduży chodnik. Dopełnieniem całości może być kuchnia węglowa i sporej wielkości drewniany stół. Więcej informacji dla zainteresowanych: .

Nad dużym stołem, z ciemnobrązowego drewna, wspaniale wpasują się jasne oświetlenie klasyczne o słonecznej, lekko żółtej barwie światła, dającej wrażenie jeszcze bardziej przytulnego ciepła.

Zaintrygował Cię nasz opis? Wejdź zatem do kolejnego zagadnienia i czytaj artykuł (https://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/) tak długo, jak zechcesz o ciekawiących Cię sprawach.

Ponadto nieobojętne jest światło ciągu roboczego. Punkty świetlne powinny być zamontowane nad każdą przestrzenią, gdzie wykonuje się codzienne czynności.
aneks kuchenny
Author: Karen Highland
Source: http://www.flickr.com
Bo choć o sztucznym świetle mówi się przeważnie w kategoriach jego zastosowania, nie wolno zapominać o jego wyjątkowym oddziaływaniu na nastrój domu. Dlatego, istotne jest, aby wybrany kształt oświetlenia do kuchni idealnie oddawał jej ludowy charakter, wspaniale z nią harmonizował i jednocześnie dawał jak najlepsze warunki oświetleniowe.

Tags: lampy, oświetlenie, kuchnia, tempo